ZÁPADNÍ ČECHY

Západní Čechy

Na konci října bude dokončena také výstavba nového centra ALICE ve Skvrňanech. To nahradí staré a dožité obchodní centrum a obyvatelům Skvrňan tak vznikne možnost nakupovat v moderním nákupním centru. Tomuto projektu nechybí dnes velmi populární zelené střechy a technologie pro efektivní nakládání s dešťovými vodami. V těsné blízkosti centra vznikne po dohodě s městem park, kde budou místní obyvatelé mít šanci trávit volný čas a relaxovat. Na Borech pak roste u Kaplířovy ulice malý bytový dům, který reaguje na nedostatek nájemního bydlení v této lokalitě. Dokončen by měl být na jaře příštího roku.

Přehled developerských projektů v tomto regionu

O projektu Rezidence Tyršova

Projekt Rezidence Tyršova nabízí 17 exkluzivních bytů s dispozicemi 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk včetně sklepů a garážových parkovacích míst přímo pod budovami. Vybrané byty mají předzahrádky, terasy nebo balkony pro jedinečné panoramatické výhledy na lázeňské centrum Karlových Varů či posezení v nerušené blízkosti lesa. Součástí projektu Rezidence Tyršova je vjezd do soukromé zóny a nově vybudované dětské hřiště.

Zakládáme si na kvalitě provedení stavby
Na projektu rezidence Tyršova Karlovy Vary spolupracovali s předním architektonickým studiem ze zahraničí. Se studiem byl řešen interiér i exteriér obou budov a šetrné zasazení do okolní krajiny s důrazem na kvalitu použitých materiálů a zapojení lokálních zhotovitelů.

Kontakt

Kde se nemovitost nachází

Rezidence Tyršova

Bytový dům Tuhnice

Bytový dům Tuhnice

Bytový dům Tuhnice je nová rezidenční výstavba, která se nachází nedaleko centra Karlových Varů, v oblíbené městské části Tuhnice. Výstavba bytového domu již byla zahájena a dokončení prvního bloku 30 bytů se očekává ve 2. čtvrtletí roku 2024.

Celkem v rámci realizace postaví 148 nových bytů, které se budou postupně dokončovat v pěti etapách. Výběr je z dispozic bytů 1+kk až po 5+kk. K rezervaci vámi zvoleného bytu stačí, když složíte 20 % z pořizovací ceny.

Bytový dům v Tuhnicích vzniká pod společností Taycher Development, s. r. o., a takových ambiciózních projektů má společnost v ČR několik. Naším cílem je zanechat po sobě kvalitní projekty a profesionálně odvedenou práci. Nasloucháme potřebám našich klientů, věnujeme pozornost každému detailu v celém procesu výstavby, a to až k předání klíčů novým majitelům.

Stavba pokračuje podle plánu a dokončení první etapy očekáváme v řádných termínech.“

Celý projekt bytového domu v Tuhnicích odpovídá potřebám nadstandardního bydlení a tomu, co od moderní koncepce klienti očekávají. Samozřejmostí je důraz na nízké provozní náklady.

Bytový dům se nachází v těsném sousedství základní školy a vedle zastávky MHD. Je zde dostatek parkovacích míst, sportovišť, velké množství zeleně a kousek pěšky od slavných pramenů. Karlovy Vary jsou příjemným a bezpečným místem pro život. Jsou vyhledávanou destinací hostů z celého světa, celebrit či umělců. Od roku 2021 jsou Karlovy Vary zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Blízkost Krušných hor ocení zase lyžaři, už za půl hodiny zaparkujete autem u nejbližší sjezdovky. Okolí Karlových Varů přímo vybízí k procházkám a objevování příjemných zákoutí.

Pokud si nebudete jistí s výběrem bytu, rádi vám pomůžeme a najdeme řešení podle vašich osobních preferencí. Můžeme si domluvit osobní schůzku, kde probereme vše, co vás zajímá, a pomůžeme popřípadě i s možnostmi financování.

Veškeré podrobnosti naleznete na našem webu www.bdtuhnice.cz nebo se obraťte na zastupující RK RE/MAX Glorion. Nenechte si ujít příležitost i možnost zajímavé investice v podobě moderního nadstandardního bydlení.

Kontakt na makléře

Bytový dům Tuhnice

RE/MAX Glorion

Vážení čtenáři, mé jméno je Alexandr Mizjuk a jsem makléřem a také majitelem franšízy RE/MAX Glorion. V realitách se pohybuji již od roku 2006.

Mým osobním cílem je, abyste jako naši klienti byli jednoduše spokojeni a prodej či nákup nemovitosti byl příjemným zážitkem. Složitý právní proces převodu nemovitostí můžete nechat v rukách naší společnosti. A to od výběru nemovitosti až k fyzickému předání.

Rád bych vám nabídl profesionální služby, využití know-how značky, která je na trhu v ČR mnoho let. A v první řadě garantujeme znalost regionu díky působnosti přímo v Karlovarském kraji.

V naší nabídce najdete byty, domy a také vznikající nebo právě dokončené developerské projekty. Je tedy z čeho vybírat.

Realizovali jsme již desítky projektů v Karlovarském kraji a to třeba:

  • Prodej pozemků pro výstavbu bytových domů
  • Prodej novostaveb
  • Prodej pozemků pro výstavbu rodinných domů
  • Příprava a prodej pozemků developerských projektů

V současné době vede náš tým několik projektů, jako např. Bytový dům Tuhnice, Rezidence Tyršova, pozemky Kyselka atd.

Nabízíme také řadu dalších služeb:

  • Zajištění přesného odhadu hodnoty vašeho projektu na základě analýzy trhu a aktuálních trendů.
  • Profesionální přípravu všech potřebných právních dokumentů. Naši právníci zajistí právní obhajobu vašich obchodů a pomohou s vyhotovením všech potřebných dokumentů v souladu se zákony a předpisy.
  • Marketing a reklamu, včetně vizualizace, fotografií, videí, 3D skenu a prezentace, jednotného designu a webových stránek, jakož i propagace na sociálních sítích a Google.

„Vše je na klíč, od koupě pozemku až po prodej bytu!“

Každý projekt je jedinečný a my k němu přistupujeme s respektem a individuálním přístupem.

Mluvíme vaším jazykem a snažíme se vám poskytnout maximální komfort a porozumění.

Úspěšné investování
Když víte, s kým!

Alexandr Mizjuk
Majitel kanceláře - RE/MAX Glorion
+420 776 395 579
alexandr.mizjuk@re-max.cz
Krymská 1056/5 36001 Karlovy Vary

Alexandr Mizjuk

Rezidenční areál Bydlení Skvrňany

Trigema

Rezidenční areál Bydlení Skvrňany nabízí posledních 20 bytů, soukromý park i dotovanou hypotéku

V mladé plzeňské čtvrti Skvrňany typické okolní přírodou i veškerým komfortem dobře občansky vybavené městské části, dokončila investiční skupina Trigema výstavbu sedmi bytových domů nového rezidenčního areálu Bydlení Skvrňany. Šestipodlažní rezidenční areál Skvrňany v sousedství ulice Vojanova je synonymem pro pohodlné bydlení.

V rámci nového areálu vzniklo 203 bytů o dispozicích od 1+kk až po velkorysé 4+kk. Většina jednotek je vybavena balkony, lodžiemi, terasami a sklepy. V nabídce jsou i plně vybavené byty připravené k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších investic do vybavení bytu. Bydlení ve Skvrňanech je z 90 % vyprodáno, v nabídce je z původních 200 bytů pouhých 20 jednotek.

Nový byt s možností dotované hypotéky

Trigema teď nabízí na nákup bytu ve Skvrňanech nový produkt Dotované hypotéky 2,49 %. Prostřednictvím této služby nabízí klientům záruku, že po dobu následujících 2 let budou hradit o třetinu nižší náklady na splácení, než jsou běžné u aktuálně dostupných hypoték.

Rezidenční areál Bydlení Skvrňany

Residence Růžák: bydlení jako v bavlnce

Projekt Residence Růžák je situován v lokalitě Růžový Vrch – ulice Sedlecká směr Sedlec v Karlových Varech. První dvě etapy projektu jsou již hotové, zkolaudované a z velké části našly své nové majitele. Ze druhé etapy zbývají v prodeji poslední dvě desítky, proto by zájemci neměli příliš váhat. Aktuálně probíhají poslední přípravy před zahájením stavby třetí budovy – označené jako dům B. Připravovaná budova rozšíří bytovou nabídku v Karlových Varech o 66 nových a zajímavě řešených jednotek.

Dispoziční řešení je od 1+kk až po komfortní 3+kk. Předností této budovy je, že mohou klienti byt koupit nejen do osobního vlastnictví, ale také jako družstevní vlastnictví, které je v dnešní době velmi vyhledávanou alternativou. Další výhody družstevního bydlení jsou, že nemusíte bance prokazovat bonitu – tedy žádná potvrzení, a především si jej můžete pořídit v úplně každém věku. U prvních 20 družstevních bytů navíc čeká na klienty velmi zajímavá sleva z kupní ceny, proto neváhejte a navštivte náš web.

Rezidence Růžák

Janka Hájková, RE/MAX Fenix, těší mě!

REMAX Fenix

Jsem realitní makléř s certifikací a více než šestiletou praxí v oboru, specializuji se na oblast západočeského regionu i na okresy Beroun a Praha-západ. Svým klientům nabízím komplexní služby. Provedu je bezpečně celým procesem koupě či prodeje a jejich nemovitost zobchoduji za nejvyšší možnou tržní cenu v dané lokalitě a čase.

Samozřejmostí u mě je:
- tržní ocenění nemovitosti a stanovení prodejní strategie
- zajištění potřebných dokumentů
- profesionální foto nemovitosti, video, 3D sken, půdorysy, dron, prohlídky nemovitosti
- inzerce na nejnavštěvovanějších realitních serverech v ČR
- pomoc při zajištění financování
- kompletní právní servis u certifikované a prověřené advokátní kanceláře
- jednání s KN
- pomoc při převodu energií, při pojištění, s daňovými povinnostmi

Neváhejte se na mě obrátit, pokud potřebujete pomoc či radu s prodejem nebo pronájmem nemovitosti. Vaše důvěra v mou osobu je pro mě velkým závazkem a garantuji vám, že mé služby budou stoprocentní.

Janka Hájková
RE/MAX Fenix
Sedláčkova 93, 337 01 Rokycany
fenix@re-max.cz
+ 420 723 688 489

Janka Hájková REMAX

Klatovská stavební kancelář,
s. r. o., prodává byty v atraktivní lokalitě v Klatovech na Plánickém předměstí a pozemky v Klatovech

KSK real

Klatovská stavební kancelář, s. r. o., je společnost se šestadvacetiletou praxí na poli developmentu a zároveň investorem výstavby bytových domů a prodeje pozemků pro bydlení. Mezi naše zrealizované projekty v Klatovech patří: bytové domy v Plánické ulici, stejně tak v Mánesově ulici a dále pozemky na Horažďovickém předměstí.

Bytové domy

Na Plánickém předměstí v Klatovech zahajujeme výstavbu bytového domu číslo 15. Zahájili jsme možné rezervace bytů a garáží.
Nově budeme realizovat výstavbu bytových domů na náměstí v Nýrsku.
Nabízíme bytové jednotky o velikostech 1+1, 2+1, 3+1 a garáže, každá bytová jednotka má vlastní zděný sklep a balkon. V okolí je vždy dostatek parkovacích stání.

Pozemky

V lokalitě za fotbalovým hřištěm v Klatovech jsme dokončili výstavbu pozemků o velikosti od 650 m2 do 1250 m2. Zájemcům můžeme nabídnout pozemek s hrubou stavbou nebo samostatný pozemek.

Nabízíme také k pronájmu bytové a nebytové prostory ve městě.

KSK real

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY NA VŠECHNY STŘECHY

STAMP UNI s.r.o.

Jsme rodinná firma STAMP UNI s.r.o. s dlouholetou působností v Karlových Varech. Věnujeme se realizaci všech druhů elektrických systémů a také zálohováním energie. Fotovoltaika je proto samozřejmou další součástí naší společnosti.

Stamp UNI

Jsme našim zákazníkům v Karlovarském kraji doslova na dosah, zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis a snadno nás vždy najdete. Můžete se s námi také osobně poradit a navštívit v sídle společnosti nebo kontaktovat a my přijedeme k vám.“

Stamp UNI

Naše společnost STAMP UNI s.r.o. stihla za necelé tři roky nainstalovat na rodinné domy i podnikatelské budovy více jak 200 fotovoltaických elektráren na Karlovarsku. Jsme si tak jistí, že i pro vás se najde vhodné a efektivní řešení.

Výhodou pořízení fotovoltaiky od naší společnosti je provedení kompletní instalace na klíč. Naším cílem je spokojený zákazník, tedy vy. Jsme velmi rádi, když nás zákazníci mohou doporučit a jsou spokojení s profesionálně odvedenou prací.“

Stamp UNI

Fotovoltaika má bezobslužný provoz, tichý chod a nabízí dlouhou životnost i záruku. Návratnost nákladů na pořízení se pohybuje dle způsobu využití v horizontu 8 až 12 let. Vyřídíme za vás dotaci, pokud si budete přát, v takovém případě její získání garantujeme.

KONTAKTUJTE NÁS

Jednatel společnosti STAMP UNI s.r.o. Ing. Jan Durdil

Stamp UNI

Mapa developerských projektů v České republice

Mapa developerských projektů v České republice

©2023 VLTAVA LABE MEDIA, a. s. Kopírování obsahu je bez písemného souhlasu společnosti Vltava Labe Media, a. s. zakázáno.

denik.cz