STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ MORAVA

Praha a střední Čechy

Ani vlna zdražování nezastavila výstavbu a budování na střední Moravě. Staví jak developeři, tak města. Jeden z projektů, který vzniká v Olomouci na brownfieldu, dokonce získal prestižní ocenění. V soutěži o nejlepší rezidenční projekt v zemích střední a východní Evropy v náročné mezinárodní konkurenci zvítězil olomoucký projekt Šantovka Living. Až za ním skončily ambiciózní projekty z Varšavy, Budapešti, Bukurešti či Lodže. Exkluzivní udílení cen Best of the Best Hall of Fame Awards je vyvrcholením série jednotlivých národních ocenění CIJ Awards. Projekt Šantovka Living získal titul rezidenční projekt roku v ČR v rámci CIJ Awards v roce 2022.

Přehled developerských projektů v tomto regionu

Byty Šibeník II – Olomouc

Ideální místo pro pohodlné bydlení

Nové byty Šibeník navazují na úspěšnou první etapu výstavby realizovanou teplickou investorskou a developerskou skupinou JTH, ve které byly v letech 2019 až 2021 postaveny mezi ulicemi Na Šibeníku a třídou Míru tři bytové domy a prodejna Lidl.

Nyní zde vyroste čtveřice nízkopodlažních bytových domů, které jsou architektonicky řešeny tak, aby svým obyvatelům poskytly zázemí pro klidný rodinný život, a zároveň plnily požadavek funkčnosti a vysokého komfortu. Vznikne 201 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk s podlahovou plochou od 30 m2 do 100 m2 a
67 malometrážních ateliérů. Tyto ateliéry jsou zajímavou investiční příležitostí, ať už k ubytování studentů univerzity, nebo ke zřízení kanceláře. Ke každému bytu i ateliéru přísluší terasa nebo balkon a v podzemním podlaží je dostatek parkovacích stání a sklepních kójí. Výstavbu doplní vnitroblok plný výrazné zeleně.

Šibeník je jedinečnou lokalitou s bohatou občanskou vybaveností a snadnou dopravní dostupností jak do centra města, tak i mimo město. Výstavba byla zahájena v dubnu 2023 a nové byty se budou předávat koncem roku 2025.

Byty Šibeník II

Mapa developerských projektů v České republice

Mapa developerských projektů v České republice

©2023 VLTAVA LABE MEDIA, a. s. Kopírování obsahu je bez písemného souhlasu společnosti Vltava Labe Media, a. s. zakázáno.

denik.cz