SEVERNÍ ČECHY

Praha a střední Čechy

V Libereckém kraji se silně projevuje rostoucí zájem o energeticky úsporné a ekologické stavby. V první polovině letošního roku zde byla podle dat Českého statistického úřadu zahájena výstavba 505 bytů, jde tedy o meziroční pokles ve výši 9,5 %. Počet dokončených bytů se oproti tomu zvýšil téměř o čtvrtinu, a to na počet 568 bytů. Stovky nových bytů se staví v Liberci ve Starých Pavlovicích, pod Ještědem a také v centru města, kde vzniká čtvrť Nový Perštýn. Tato lokalita je obydlena už po staletí. V několika fázích tady vyroste zbrusu nová čtvrť, která se bude pyšnit moderními bytovými domy, kancelářemi nebo obchody, a nabídne i veřejný prostor a park. Ve čtyřech etapách nabídne projekt postupně přes čtyři sta bytů.

Přehled developerských projektů v tomto regionu

Teplice Novoveská

Představujeme vám nové bydlení v jedné z nejklidnějších částí Teplic. Lokalita se nachází v ulici Novoveská nedaleko Řetenického lesoparku i proslulého věžového vodojemu se snadnou a výbornou dostupností do centra města. Je známá jako oáza klidu a vyhledávané místo oddechu. Samotná výstavba začala v únoru 2022. Novoveská sestává ze dvou sedmipatrových domů A a B a jednoho šestipatrového domu C. Projekt nabízí k prodeji 197 bytových jednotek, výrazně v něm převažují byty s dispozicí 2+kk (velikosti od 45,80m2 do 59,80m2), dále byty s dispozicí 3+kk (velikosti od 61,70m2 do 72,60m2) a tři unikátní byty 4+kk pro maximální pocit soukromí. Bytové domy budou postupně dokončovány. Jako první bude stavebně dokončen bytový dům C koncem roku 2023. Majitelé se tak budou moci do nového nastěhovat již na jaře 2024.

Standardy vybavení bytů jsou na nejvyšší úrovni. Spolupracují výhradně s dlouhodobými, osvědčenými partnery a vybírají kvalitní výrobky a materiály. V interiéru jsou použité velkoformátové obklady a dlažby španělské designové značky Porcelanosa, sanita je od společnosti Ideal Standard a dřevěné dveře italského výrobce Garofoli. Součástí každého bytu je balkon, který přináší do interiéru dostatek denního světla. V podzemí domu je k dispozici jednopodlažní garáž pro pohodlné parkování a sklepní kóje. Samozřejmostí je dostatečný počet venkovních parkovacích stání v uzavřeném areálu. 

Majestátní kopce v dáli dávají zapomenout ruchu lázeňského města pod vámi a nabízí překrásné a působivé výhledy na Krušné hory, hrad Doubravku a Komáří vížku.  I pro vás se může Novoveská stát milovaným místem a domovem.

Teplice Novoveská

Nový bytový dům v centru Liberce – Rezidence Liliová

Rezidence Liliová

Bytový dům Rezidence Liliová vznikl v lukrativní pozici, která nemá v Liberci obdoby. Dům se nachází v absolutním centru města s výhledy na městské symboly, libereckou radnici, budovu divadla F.X. Šaldy či Krajskou knihovnu. Jedná se o vzorový příklad udržitelného developmentu, který rozšiřuje bytové kapacity v centru města a zároveň těží z dostupnosti veškeré základní občanské vybavenosti (vzdělání, kultura, obchod, sport i příroda).

V bytovém domě, zkolaudovaném v červenci 2023 je k dispozici 28 bytů, dva nebytové komerční prostory a 46 parkovacích míst. V současné době je k prodeji do osobního vlastnictví posledních pět bytových jednotek k okamžitému nastěhování.

Rezidence Liliová

Rezidence u Mohelky - bydlení v přírodě

Rezidence u Mohelky

Lokalita obklopená přírodou v blízkosti Ještědu

Rezidence u Mohelky se nachází v Rychnově u Jablonce nad Nisou, v blízkosti Liberce (cca 10 min autem). Tuto výjimečnou lokalitu si zamilujete hned z několika důvodů. Jedná se o skvělé místo pro trávení volného času, protože v těsném okolí najdete například lyžařský vlek, dlouhé cyklotrasy a nádhernou přírodu. Zkrátka ideální místo pro klidné procházky, cykloturistiku, vodáctví, zimní sporty a výlety do přírody. Nechybí ani výborná občanská vybavenost a krátká vzdálenost od samotného centra Liberce nebo Jablonce.

Zvolte velikost bytu podle vašich potřeb

Pestrá nabídka volných bytů v Rezidenci u Mohelky má něco pro každého. V první fázi se jedná celkem o 18 bytových jednotek, které jsou ve velikostech od 1+kk až po 3+kk. Vybírat můžete i podle toho, jak velký prostor k bydlení zrovna potřebujete. Nejoblíbenější bývá byt o velikosti 2+kk, což je důvod, proč přesně tyto jednotky mizí jako první. Nechybí ani dostatečný počet parkovacích stání, která zajišťují promyšlené podzemní garáže či venkovní stání. V celém objektu je výtah pro lepší komfort, nechybí ani kolárna a kočárkárna.

Vysoký standard a kvalita bydlení

Součástí pečlivého návrhu developerského projektu je i promyšlené standardní provedení bytů. V každé bytové jednotce se myslí na zachování co nejvyšší kvality bydlení, proto zde najdete materiály od prověřených výrobců a subdodavatelů s kterými spolupracujeme již několik let. Cílem bylo vytvořit bydlení, které bude nejenom krásné na pohled, ale také kvalitní a s dlouhou životností.

Rezidence u Mohelky

Bidli ve Vrskmani

Bidli

Jen 4 km od Chomutova.

Na 46 pozemcích nabízíme dva typy domů o podlahové ploše 103 m2 a velikosti 4kk s možností zvětšení na 5kk. Bydlete v moderním domě, který je šetrný k naší přírodě. Moderní technologie výroby našich domů snižují energetické ztráty a šetří Vaše peníze. Další možností je doobjednání fotovoltaiky s efektivním ukládáním do baterií a odkupem energetických přebytků. Pozemky nabízíme i samostatně vč. stavebního povolení.

Veškerá občanská vybavenost je ve vedlejším Jirkově, kam se z místní zastávky dostanete za 5 minut. Zaskočte si nakoupit, na dobré jídlo, k zubaři, na poštu nebo rovnou zasportovat. V místě je také vyžití pro Vaše děti na místním hřišti. Nedaleko jsou dvě vodní nádrže poskytující možností sportovního rybolovu a rekreační možnosti zlepšila cyklostezka z Chomutova do Strupčic.

Bidli ve Vrskmani

Mapa developerských projektů v České republice

Mapa developerských projektů v České republice

©2023 VLTAVA LABE MEDIA, a. s. Kopírování obsahu je bez písemného souhlasu společnosti Vltava Labe Media, a. s. zakázáno.

denik.cz