JIŽNÍ MORAVA A VYSOČINA

Jižní Morava

Na Vysočině je unikátem město Polná. Od loňska se rozrůstá o stovky nových bytů, rodinných domů či řadových domů. „Aktuálně je v lokalitě Amylonu připraveno bydlení pro sto rodin, nachystaná je výstavba řadových domů a prodány desítky stavebních parcel. Máme zde trojici developerů, díky nimž vzniklo osm bytových domů s 96 byty, tři bytové domy s 30 byty a nyní se připravuje výstavba inženýrských sítí pro 24 nových rodinných domů ve směru na Zábornou,“ vyjmenoval starosta Polné Jindřich Skočdopole s tím, že ve výhledu je i výstavba v dalších lokalitách, například v místě za vodárnou. Město proto řeší infrastrukturu. „Budujeme přístavbu a nástavbu Základní školy Poděbradova, vyjde na 55 milionů korun, většinu pokryje dotace.
A chystáme studii na novou mateřskou školu,“ dodal starosta.

Přehled developerských projektů v tomto regionu

Na Vysočině je unikátem město Polná. Od loňska se rozrůstá o stovky nových bytů, rodinných domů či řadových domů. „Aktuálně je v lokalitě Amylonu připraveno bydlení pro sto rodin, nachystaná je výstavba řadových domů a prodány desítky stavebních parcel. Máme zde trojici developerů, díky nimž vzniklo osm bytových domů s 96 byty, tři bytové domy s 30 byty a nyní se připravuje výstavba inženýrských sítí pro 24 nových rodinných domů ve směru na Zábornou,“ vyjmenoval starosta Polné Jindřich Skočdopole s tím, že ve výhledu je i výstavba v dalších lokalitách, například v místě za vodárnou. Město proto řeší infrastrukturu. „Budujeme přístavbu a nástavbu Základní školy Poděbradova, vyjde na 55 milionů korun, většinu pokryje dotace. A chystáme studii na novou mateřskou školu,“ dodal starosta.

Přehled developerských projektů v tomto regionu

Sorina - jedinečné bydlení
s prostornou terasou

Sorina

Projekt Sorina vznikl v samém kulturním centru Jižní Moravy, v okresním městě Hodonín. Toto lázeňské město, jímž protéká řeka Morava, leží na hranici se Slovenskem. Ve městě Hodonín žije v současné době přibližně 25 000 obyvatel. Narodil se zde první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk. Hodonín je pravým místem pro lidi, kteří mají rádi pohodlí města, a zároveň chtějí mít ve své blízkosti krásnou přírodu, vinařské obce či zámky, které propojuje rozsáhlá síť cyklostezek.

Tento unikátní bytový komplex nabízí moderní bydlení s největšími terasami ve městě, ideální pro relaxaci a společenské akce s přáteli a rodinou.

Komplex je realizován jako mimořádně úsporný s energetickým štítkem třídy A. Součástí rezidence jsou tří podzemní podlaží s parkovacími místy.

V rámci komplexu Sorina je k dispozici uklízecí služba, která se stará o uklízení jak společných, tak i soukromých prostor. Kromě toho si můžete užít v rezidenci recepci, kavárnu a mateřskou školku.

Nabízíme 84 moderních bytů s rozlehlými terasami, které splní vaše bytové sny. Od útulných 1+kk po prostorné 4+kk, máme byty pro každého. Kontaktujte nás a zažijte komfort a pohodlí v našem novém bytovém komplexu!

Kromě bytů u nás najdete i 14 komerčních prostorů pro vaše podnikání. Naše komerční prostory nabízí vynikající příležitosti pro rozvoj vašeho podnikání. Nacházíme se v centrální lokalitě, což znamená, že získáte optimální viditelnost a dostupnost pro vaše zákazníky.

Tyto komerční prostory jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a přinášejí flexibilní možnosti využití.

Dále nabízíme svým klientům možnost úhrady kupní ceny nemovitosti ve splátkách za velmi výhodných podmínek!

Sorina

Komplex CENTROPOLIS

Properity

BYDLENÍ A PODNIKÁNÍ V SRDCI MĚSTA BRNA

Komplex CENTROPOLIS je moderní developerský projekt nacházející se v lukrativní lokalitě přímo v srdci Brna v ulici Nové sady. Bydlení v prestižní lokalitě s výhledem na katedrálu sv. Petra a Pavla, perfektní dostupnost služeb, pracovních příležitostí, kultury i zábavy v docházkové vzdálenosti. To vše ve smyslu svého názvu nabízí komplex CENTROPOLIS. Součástí moderní a architektonicky elegantní stavby určené pro bydlení a podnikání je i částečně uzavřený vnitroblok sloužící k odpočinku či setkávání.

Dlouhodobým cílem skupiny PROPERITY je dotvářet město Brno a dělat jej hezčím, projekt komplexu CENTROPOLIS proto není výjimkou. Nejenže přináší luxusní bydlení a pracovní prostory, ale také přispívá k rozvoji města Brna. Díky projektu CENTROPOLIS jsme přeměnili zanedbanou lokalitu v samém centru města v nové a skvělé místo pro život i práci s přidanou hodnotou.

Funkčně a dispozičně projekt nabízí bydlení v jednotkách různých velikostí a kategorií od nejmenších jednotek 1+kk, vhodných pro investici a pronájem, až po 4+kk v nejvyšších podlažích se střešními terasami a výhledem na historické jádro města a jeho dominanty Špilberk a Petrov. Prostory pro podnikání a kancelářské prostory v nižších podlažích jsou pak logickým propojením funkčnosti a praktičnosti na dobře dostupné a viditelné adrese.

Komplex CENTROPOLIS je nejen moderní a architektonicky elegantní stavbou, ale také zeleným projektem s využitím tepelných čerpadel, což umožňuje minimalizovat energetickou náročnost budovy, náklady na vaše energie a také snižovat emise skleníkových plynů.

CENTROPOLIS je ideálním místem pro ty, kteří hledají stylové a moderní bydlení v centru města s vynikající dostupností občanské vybavenosti a s ohledem na životní prostředí. Přijďte a navštivte nás, rádi vám ukážeme, proč by měl být komplex CENTROLOPIS vaším novým domovem.

Centropolis

Projekt Nad Arboretem

Properity

BYDLENÍ A PODNIKÁNÍ V BRNĚNSKÉ DOMINANTĚ

Projekt Nad Arboretem - unikátní příležitost pro bydlení a podnikání v budoucí dominantě města. Tento luxusní projekt v Brně nabízí nejen jedinečný výhled na celé město, ale také skvělou dopravní dostupnost do centra i do přírody během několika minut. Veškerá občanská vybavenost se nalézá v bezprostředním okolí, zatímco ekologické pojetí s využitím obnovitelných zdrojů energie a moderních způsobů vytápění zaručuje šetrné bydlení pro vás i životní prostředí. Nechte se unést kouzlem projektu Nad Arboretem v Brně, kde se snoubí luxus, pohodlí a udržitelnost.

Unikátní projekt v Brně, projekt Nad Arboretem - moderní bydlení v symbióze s přírodou a blízko centra města.

Vítejte v exkluzivním developerském projektu v Brně, projekt Nad Arboretem, kde luxusní bydlení splývá s krásou přírody a veškerým komfortem moderního života. Tento výjimečný projekt vám nabízí širokou škálu možností - od stylových bytů s nádherným výhledem či ubytovacích jednotek ve skvělé lokalitě, až po atraktivní komerční prostory. Projekt je navržen se zřetelem na moderní architekturu a špičkové technologie, a představuje tak dokonalý harmonický celek.

Svou ideální polohou v těsném sousedství botanické zahrady a arboreta Mendelovy univerzity v Brně nabízí projekt blízkost zeleně a klidu přírody. Tato lokalita na pomezí Králova Pole, Černých Polí a Lesné vám zároveň poskytuje snadný přístup ke vší potřebné občanské vybavenosti, která je pár kroků od vašeho domova.

Většina obytných jednotek v projektu Nad Arboretem je navíc vybavena lodžiemi nebo balkony, které vám umožní vychutnat si klidné chvíle s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Pro maximální pohodlí můžete ke své jednotce dokoupit garážové stání nebo sklepní kóji. Garážová stání jsou většinou krytá a umístěna v podzemních podlažích objektu, což vám zaručuje bezpečnost a pohodlí při parkování.

Nečekejte ani minutu a objevte kouzlo projektu Nad Arboretem v Brně - místa, kde se snoubí moderní bydlení s harmonií přírody a komfortem života ve městě.

Nad arboretem

Pasivní bytový dům Rašovice

Prostavby a.s.

Výjimečný projekt moderního pasivního bytového domu v malebné obci Rašovice jen půl hodiny od Brna. Kombinace pasivního standardu, solárních panelů na střeše domu a tepelného čerpadla zajistí dokonalý komfort a mimořádně nízké provozní náklady.

Obyvatelé domu tak budou téměř nezávislí na cenách energií od dodavatelů. Šetrnější nakládání s pitnou vodou zajistí využití šedé vody na splachování. Rekuperační jednotka poskytne vašemu domovu vysokou kvalitu zdravého a čistého prostředí. Místem odpočinku a setkávání bude společná zahrada za domem, kde si můžete vypěstovat domácí rajčata, grilovat s přáteli a relaxovat. Bytový dům je umístěný ve velmi atraktivní lokalitě – klidné obci Rašovice v blízkosti Ždánického lesa, a zároveň s krátkou dojezdovou vzdáleností do větších měst.

Pasivní dům Rašovice je tak ideální volbou pro všechny, kteří hledají kombinaci vysokého komfortu bydlení s nízkými provozními náklady a šetrným přístupem k životnímu prostředí.

Pasivní bytový dům Rašovice

Čtvrť Pod Hády

Čvrť Pod Hády

Více než 1000 moderních bytů v pestrých dispozičních řešeních, pro jednotlivce i pro rodiny, nabídne nová zelenomodrá brněnská čtvrť společnosti Trikaya.

Aktuálně je v prodeji první etapa projektu, která přináší 167 bytů v 8 domech a 186 parkovacích míst umístěných v podzemních garážích. Zájemci si mohou vybrat z klasických bytových domů nebo menších viladomů.

Dominantou čtvrti je desetipatrový dům se zelenou střechou a unikátním výhledem na celé Brno. K téměř každému bytu je balkon, lodžie nebo předzahrádka navržená uznávaným zahradním architektem.

Čtvrť vyrůstá na místě brownfieldu po zchátralé továrně, z jejíž demolice využívá část recyklovatelných materiálů. Zvláštní důraz je kladen na šetrné nakládání s vodou, kdy systém retenčních nádrží zajistí udržení dešťové vody přímo v místě.

Čtvrť Pod Hády postupně doplní obchody a služby, sportoviště, dětské hřiště, školka nebo propracované veřejné prostranství s bohatou zelení a odpočinkovými zónami.

Trikaya
Čtvrť Pod Hády

Rezidence Čechovka

Rezidence Čechovka

Nové moderní byty v Havlíčkově Brodě - to je Rezidence Čechovka. Bytový projekt je splněním požadavků na moderní, bezpečné a funkční bydlení vysokého standardu v klidné lokalitě Havlíčkova Brodu.

- Byty o velikosti 1+kk až 4+kk s balkonem nebo terasou
- Překrásným výhledem na celý Havlíčkův Brod a výbornou dostupností do centra města
- Citlivé spojení přírody s prvky moderní architektury
- Nadčasové bydlení vytvořené ve spolupráci s Ing. arch. Karolínou Záluskou (Jak se staví sen)
- Fotovoltaická elektrárna na střechách domů, izolační trojskla a podlahové vytápění
- Společný suterén se samostatnými garážemi a společná garážová stání, sklepní kóje ke každému bytu, prostor pro kola, kočárky a také možnost přikoupení samostatného skladu
- Zelená střecha vybudovaná nad garážovými stáními a všudypřítomná zeleň

Kompletní informace o celém projektu naleznete na našich webových stránkách www.rezidencecechovka.cz, na telefonním čísle +420 602 200 534 nebo +420 724 590 146.

Těšíme se na setkání s vámi!

Rezidence Čechovka

Rezidence Jarošova Znojmo

Horák & Vetchý s.r.o.
SAS stavby

Rezidence Jarošova Znojmo nabízí Horák & Vetchý s. r. o.

Rezidence Jarošova je obytný dům situovaný v blízkosti historického centra města Znojma na nároží ulice U Domoviny a Jarošova. Ulice Jarošova svou polohou i využitím plní ve struktuře města roli důležité městské ulice a přesahuje tak svůj lokální charakter. Klidné bydlení s možnostmi města Znojma na dosah. Cílem tohoto společného projektu je stavba výjimečného bytového domu.

Moderní dispozice bytů odpovídají současnému způsobu života, velkoryse otevřené ve společných obývacích pokojích a nabízející soukromí v samostatných ložnicích. Obyvatelé domu si mohou vždy svobodně vybrat, zda se ukryjí do vlastních ložnic, nebo se stanou součástí širší skupiny, ať už v rámci bytu nebo celého domu.

Výhradní prodejce je Horák & Vetchý reality, se zájmem se obracejte na pana Stanislava Horáka:
telefonní číslo: +420 737 205 131
e-mail: horak@hvreality.cz

Jsme prémiová realitní společnost pro náročnou klientelu. Nabízíme atraktivní nemovitosti jak v České republice, tak i v zahraničí (Španělsko). Zakládáme si na profesionalitě, odbornosti a klientském přístupu. Nadšení pro reality a schopnost rychle propojovat klienty jsou naší nejvyšší devízou.

Rezidence Jarošová Znojmo

Nová Zbrojovka

Nová Zbrojovka je nově vznikající čtvrť v brněnských Židenicích – moderní, propojená, udržitelná, živá. Roste na místě bývalé legendární továrny na výrobu zbraní, na brownfieldu o rozloze 22,5 ha. Celý areál ožívá už nyní. Do roku 2035 se však změní k nepoznání. Součástí projektu je 200 000 m2 kancelářských, 100 000 m2 komerčních a retailových ploch a služeb, ale především více než 2500 bytů. A to takových, které jinde v Brně nenajdete.

Nová Zbrojovka totiž nabídne bydlení přímo u řeky, podél které vyroste rozsáhlý dvouhektarový nábřežní park. Už nyní je jasné, že součástí nové čtvrti bude základní škola, 2 mateřské školky, kulturní centrum, které vznikne rekonstrukcí ikonické budovy Kotelny, rozlehlé náměstí či multifunkční sportovní areál. Vyřešeno je i dopravní napojení včetně MHD a sítě cyklostezek. Nová Zbrojovka bude místo pro život, relax, práci i zábavu. Prostě místo, kde to bude žít a kde chcete žít. A již brzy budete mít možnost. První byty se totiž začnou prodávat už v roce 2024.

Nová Zbrojovka

Mapa developerských projektů v České republice

Mapa developerských projektů v České republice

©2023 VLTAVA LABE MEDIA, a. s. Kopírování obsahu je bez písemného souhlasu společnosti Vltava Labe Media, a. s. zakázáno.

denik.cz