JIŽNÍ ČECHY

Jižní Čechy

V prvním pololetí letošního roku začala v pěti jihočeských okresech výstavba 250 bytů v nových bytových domech. Naprostá většina z nich začala v okrese Český Krumlov, zatímco na Českobudějovicku a Prachaticku byla výstavba bytů v bytových domech nulová. Okres Strakonice vykázal stejný počet zahájených bytů jako loni. „Meziroční nárůst počtu dokončených bytů vidíme ve čtyřech jihočeských okresech, nejvyšší byl na Strakonicku
a Táborsku, kde se počet dokončených bytů meziročně více než zdvojnásobil. Nejhlubší propad má okres Jindřichův Hradec. Tam bylo dokončeno o čtvrtinu bytů méně než ve stejném období loňska,“ upřesňovala Irena Votrubová.

Přehled developerských projektů v tomto v regionu

V prvním pololetí letošního roku začala v pěti jihočeských okresech výstavba 250 bytů v nových bytových domech. Naprostá většina z nich začala v okrese Český Krumlov, zatímco na Českobudějovicku a Prachaticku byla výstavba bytů v bytových domech nulová. Okres Strakonice vykázal stejný počet zahájených bytů jako loni. „Meziroční nárůst počtu dokončených bytů vidíme ve čtyřech jihočeských okresech, nejvyšší byl na Strakonicku a Táborsku, kde se počet dokončených bytů meziročně více než zdvojnásobil. Nejhlubší propad má okres Jindřichův Hradec. Tam bylo dokončeno o čtvrtinu bytů méně než ve stejném období loňska,“ upřesňovala Irena Votrubová.

Přehled developerských projektů v tomto v regionu

Lipenské investiční apartmány KORZO LIPNO

GDX Reality

GDX REALITY představuje KORZO LIPNO, inovativní developerský projekt v Lipně nad Vltavou. Nabízí kompletně vybavené investiční apartmány v krásné šumavské přírodě s výhledem na vodní plochu. Objekty v resortu disponují fotovoltaickými panely s akumulací do baterií a tepelná čerpadla pro nižší energetickou náročnost. Budovy mají krytá garážová stání a výtahy pro pohodlí všech našich návštěvníků. Provozovatel KORZO LIPNO nabízí "Full service" pro majitele apartmánů, včetně zajišťování hostů a inzerce na ubytovacích serverech, což zajišťuje pohodlné spravování nemovitosti pro vlastníka nemovitosti.

V následujícím roce plánuje technologické inovace a rozšíření nabídky služeb, včetně wellness, doplnění stávajícího dětského hřiště o venkovní vodní aktivity pro děti. Součástí druhé etapy bude výstavba komerčního objektu s kongresovým sálem pro meetingy, školení a teambuildingy včetně prostoru pro rauty. Pro další informace o investičních příležitostech navštivte web www.gdxreality.cz.

Korzo Lipno

Nová rezidenční čtvrť Dubičný potok České Budějovice

Nová rezidenční čtvrť Dubičný potok České Budějovice

Představujeme vám první ze šesti etap rezidenčního projektu Dubičný potok, a to v podobě bloku D, k nastěhování v 1. čtvrtletí 2024. Moderní byty v nově vznikající obytné zóně kompletně promění původní charakter území. Spolu s předáním bytů první etapy bude již kompletně zrevitalizována vodní plocha, která se nachází hned za domem, sluneční lehátka, altán, molo, vnitřní bloky plné zeleně, dětské a workoutové hřiště či komunitní grilování a pétanque hned vedle objektu.

I. etapa nabízí široký výběr bytových jednotek, co se velikosti bytů
i počtu pokojů týče. V nabídce máme 229 bytů a apartmánů
s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, velkorysé terasy, balkony a lodžie. V parteru budou umístěny drobné potraviny, kavárna, obchůdky a provozovny se službami. Parkování je pro všechny byty zajištěno v podzemním podlaží a ekologický přístup k dopravě
a využívání cyklistických kol podporujeme prostorným krytým parkovištěm pro kola. Benefitem je rovněž rychlé spojení s centrem města. Navrženo pro vysokou kvalitu života bez kompromisů.

Nová rezidenční čtvrť Dubičný potok České Budějovice

RG Realitní kancelář

RG Realitní kancelář

Poskytujeme komplexní služby v oblasti realitního byznysu. Věnujeme se prodeji a pronájmu nemovitostí. Zrealizovali jsme řadu developerských projektů a již brzy pro vás připravíme další.

Nabídka nemovitostí

... protože realitám rozumíme. Komplexní služby v oblasti realit více jak 25 let.

RG Reality

Resort Malé Lipno: místo pro relaxaci i aktivní odpočinek

Resort Malé Lipno je komplex bezbariérových bytových domů
ve velmi žádané rekreační oblasti přímo na břehu Lipenského jezera. Klidná lokalita je unikátní nejen přímým kontaktem
s chráněnou šumavskou přírodou a možnostmi aktivní rekreace
na břehu jezera, ale i bezprostřední dostupností odpočinkové zábavy, služeb a občanské vybavenosti Černé v Pošumaví.

V bytových domech s výtahem, svou architekturou citlivě zakomponovaných do okolní krajiny, naleznete v první etapě
37 apartmánů 1+kk, 2+kk, 3+kk a ve druhé etapě 24 apartmánů
2+kk a 3+kk. Parkovací místa a sklepy na sportovní vybavení jsou
pro většinu bytů k dispozici. Pro milovníky vody je vybudováno molo s 30 soukromými kotevními místy. Aktuální počet volných jednotek včetně popisu projektu naleznete na našem webu (aktuálně jsou to čtyři v první etapě a 16 v druhé etapě).

Resort Malé Lipno

Byty 4 Dvory – České Budějovice

Představujeme vám komplex dvou bytových domů - ten s menším počtem bytů získal označení B, a druhý, o něco větší, A. Oba vynikají nápaditým řešením interiérů, ale i uspořádáním venkovních prostor, které podle aktuálních trendů počítají s plynulým přesahem do okolní přírody. Celkem je v projektu 211 bytových jednotek s dispozičním řešením 1+kk až 4+kk. Objekty mají dostatečný počet parkovacích stání a sklepních kójí.

Okna bytů poskytují uklidňující výhled do přírody a nejbližší okolí je jako stvořené k procházkám na čerstvém vzduchu. Kdykoliv můžete vyjít rovnou do přilehlého parku Čtyři Dvory, který v sobě rafinovaně spojuje protikladné prvky divočiny a městské uhlazenosti. Jeho rozlehlý prostor nabízí plné volnočasové vyžití i kavárnu.

Stavební dokončení je plánováno na konec roku 2026.

Byty 4Dvory

Slunečný vrch

Slunečný vrch

Nový developerský projekt Slunečný vrch vám nabízí jedinečné bydlení v klidné části města Kaplice, ale přesto v dosahu kulturního dění. Kaplice leží převážně na levém břehu řeky Malše ve východní části okresu Český Krumlov v jižních Čechách. Ve městě najdete veškerou občanskou vybavenost.

Na výběr máte ze dvou variant

Dům o dispozici 5+kk s terasou, zahradou a parkovacím stáním:
I. NP domu sestává ze zádveří, předsíně, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny. V II. NP domu se nachází 3× obytný pokoj (ložnice a dětské pokoje), předsíň a koupelna.

Dvougenerační dům s parkovacím stáním:
v I. NP domu se nachází první bytová jednotka o dispozici 2+kk, která sestává ze zádveří, předsíně, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny. K bytu náleží terasa a zahrada. Po samostatných schodech se dostáváme do II. NP, kde se nachází druhá bytová jednotka o dispozici 2+kk. Byt sestává z předsíně, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny.

Slunečný vrch

Rezidence Dubné

Rezidence Dubné

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice. Bytové jednotky se nachází v rezidenčním uzavřeném objektu s orientací na jihozápad a jsou dispozičně řešeny od 1+kk až po 4+kk. Všechny bytové jednotky jsou navrženy s vlastní předzahrádkou či balkonem a ke každému bytu náleží sklepní kóje.

Nespornou výhodou tohoto projektu jsou parkovací stání umístěné v uzavřeném dvoře. U každé předzahrádky je také možnost nabíjení elektrovozidla. Další výhodou je studna ve vnitřním traktu na dvoře společně s retenční nádrží (10 m3) s možností využití pro celý bytový dům. Bytové jednotky byly navrženy tak, aby byl dosažen maximální a moderní komfort bydlení, ale i tak si každý zákazník může ovlivnit konečnou podobu svého bytu výběrem dle vlastního přání (podlahové krytiny, vnitřní dveře, obklady, dlažby a sanity koupelny).

Vytápění celého domu zajišťuje společná plynová kotelna a do bytů je rozvedeno vodovodní podlahové topení. Každá bytová jednotka je navíc vybavena klimatizací a venkovními žaluziemi pro dosažení maximálního komfortu užívání s nízkou energetickou náročností budovy. Venkovní prostory budou kompletně dokončeny (terénní úpravy, zámková dlažba parkovací místa, atd.).

V obci je základní občanská vybavenost (škola, školka, pošta, obchod, lékař, restaurace, autobusová zastávka je 1 minutu od domu). Obec je vzdálená 14 km od krajského města České Budějovice. Celý dům nabízí komfortní a nadstandardní bydlení, v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností do centra města. V okolí je krásná příroda, lesy, rybníky, lanové hřiště, cyklostezka do města atd.

Rezidence Dubné

Mapa developerských projektů v České republice

Mapa developerských projektů v České republice

©2023 VLTAVA LABE MEDIA, a. s. Kopírování obsahu je bez písemného souhlasu společnosti Vltava Labe Media, a. s. zakázáno.

denik.cz